| Qusifor23 a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy Chat B5330?
Poti viziona videoclipuri pe Youtube?
Ce defecte are sau ce va deranjeza?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Un avantaj ar fi tastatura full qwerty care te ajuta sa tastezi texte mult mai repede si browsingul rapid pe net cu touchscreen.
O memorie de 4 gb pentru aplicatii/fotografii/muzica etc.
procesor de 850mhz pentru a rule jocurile destul de bine gen temple run-templerun 2-subway surfers... etc jocuri mai mici.
Android ics care poate fi upgradat a jelly bean
2 dezavantaje ar fi o camera cam slabuta de doar 2 mpx. 25 fps
video slab vga calitate proasta
Bateria mi se pare cam mica de doar 1200 mah. ar trebui sa te tina o zi intreaga.
Eu personal nu l-as cumpara cam pe la aceeasi bani mi-as cumpara un Samsung galaxy mini 2

| Qusifor23 explică (pentru Axys):

De fapt nu te poti juca TR1-2 Si SubWay Sufers pentru ca ecranul este prea mic