| imiplacepizza a întrebat:

Cine are un cont webkinz? va rog sora mea vrea neaparat unul.DAU FUNDA! OFER UNUL NEFOLOSIT IN SCHIMB.

1 răspuns:
| Dyana1000 a răspuns:

In primul rand fazele astea cu "sora mea" sunt tare invechite si nu prinzi pe nimeni cu ele.
In al doilea rand cu minciuna asta te-ai dat singura de gol : daca ai un cod webkinz nefolosit dc nu-ti faci cont si ceri de le altii unul deja facut?
Oricum sa nu-ti imaginezi ca e cineva atat de prost sa dea 50 de lei pe un animalut webkinz si sa ti-l dea tie fara sa te cunoasca.