| ana_4861 a întrebat:

Cine asculta manele
?

Răspuns Câştigător
| JustMeCata a răspuns:

Eu ascult. Si pentru aia care zic ca cânta doar despre bani și femei pentru ca astea sunt cele mai importante după sănătate.

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Eu nu ascult.
Dar NU critic pe cei care asculta.
Fiecare cu gusturile lui.

O zi buna in continuare tuturor...

| Biiiiiia a răspuns:

Buna, Ana!
Eu ascult manele.Dar nu in exceslaughing.
Uneori, deoarece unele melodii sunt frumoase.
Nu toate sunt despre bani si femei.

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Eu nu ascult de nici-un fel pentru ca nu-mi plac. DAca iti plac, asculta-le.

| QuitQusifor a răspuns:

rolling on the floor Mda.
Tu nu ai avut alta intrebare mai importanta pe care sa o pui?

| agresor024056 a răspuns:

NU ascult manele.Dar unele melodii ma fac sa plang cum ar fi Densa-Daca pozele ar vorbi e chiar frumoasa melodia aia.

| agresor024056 a răspuns:

NU ascult manele.Dar unele melodii ma fac sa plang cum ar fi Densa-Daca pozele ar vorbi e chiar frumoasa melodia aia.