| BiancaGeorgya a întrebat:

Cine crede de pe TPU ca adresa lui Miley Cyrus este d.cyrus70@yahoo.com?

Răspuns Câştigător
| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Şi marmota... rolling eyes

9 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

@mirceabsv, eu nu am spus nimic stupid, tu nu ştii gluma cu marmota...

| OMarmotaO a răspuns:

Si miley esti tu sau altcineva nu?

| OMarmotaO a răspuns:

Nu.nu este miley cyrus! oricine isi pozte face un id cu numele de miley si sa vb engleza sau ce limba vrea si,, ca sa fie tacamul complet'' isi mai pune la avatar si o poza luat de pe net cu miley cyrus...deci nu cred ca este ea! in statele unite sunt alte programe de comunicat mai complexehappy

| BLURREDLINES a răspuns:

Nu crede nimeni.

| BiancaGeorgya explică:

Диана am sa te desemn castigatoare pentru ca ai spus ceva stupid si nu inteleg, daca nu te desemnez va trebui sa il desemnez nely.

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Auzi da nu ai avut-o tu? am v cu ea ai uitat?!

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Aliba sa stii ca ea nu eszter reala miley si miley are facebook twiter 1

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Si spike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau s-a apar si eu in episoadele tale, ma numesc alina