| Mariaaa234 a întrebat:

Cine crede in vampiri,fantome, varcolaci dar extraterestri de pe alte planete?

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Vampiri? pai am vazut doar in filme laughing. Fantome mai se tranteste o usa asa o iau la fuga, Varcolaci si pe aia tot la in filme vad, dar extraterestri vad mereu pe strada.

| Mariaaa234 explică (pentru Mαdαliηα):

Cum adica extraterestri ii vezi mereu pe strada?

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Mariaaa234):

rolling on the floor))) Ea mai gandeste-te.

| Mariaaa234 explică (pentru Mαdαliηα):

Nu e frumos ceea ce ai spus

15 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Te-ai lovit la cap?

| Mariaaa234 explică (pentru Cosmin86):

Vorbesti cam urat...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mariaaa234):

Pai cum sa vorbesc la o asemenea intrebare. Cati ani ai?

| Mariaaa234 explică (pentru Cosmin86):

AM 12

| Mariaaa234 explică (pentru Mariaaa234):

:-D

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mariaaa234):

Aaa, ok, asa se explica. credeam ca ai 23 si pui intrebari de-astea happy
si ca sa-ti si raspund la intrebare : vampiri, fantome si varcolaci -> clar NU.
Extraterestrii : e posibil, inca nu avem tehnologia necesara de a explora mai multe planete ca sa aflam mai mult, dar stiintific e posibil.

| Mariaaa234 explică (pentru Cosmin86):

Nu puteai sa raspunzi asa de la inceput.ti-as fi dat fundita tie!

| Mariaaa234 explică (pentru Mariaaa234):

Cateodata intrebarile penibile sunt cele mai grele

| halooha a răspuns:

Sincer mi-ar placea sa existe vampiri dar se pare ca nu orice dorinta se indeplinestelaughing)

| Mariaaa234 explică (pentru halooha):

De ce ti-ai dori asta?

| halooha a răspuns (pentru Mariaaa234):

Ff simplu as fi nemuritortongue cred ca m-am uitat prea mult la twilight il vad de cateva ori pe luna;:laughing))

| lokoboy14 a răspuns:

De adervarat eu as vrea sa exsiste vampiri dar poate asta doar de ce ma uit prea mult la twilight