| Kanpeki a întrebat:

Cine credeti ca va castiga astazi? Spania sau Italia? Eu cred ca Spania big grin

Răspuns Câştigător
| HeliosMetal a răspuns:

Eu vreau sa castige Italia dar stiu ca va castiga Spania.

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

In primul rand nu ai postat intrebarea la categoria potrivita.
On topic, sper sa castige Italia pentru ca sincer m-am saturat sa tot castige Spania. Sper sa vedem ceva spectacol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Italia va castiga...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Clar ca Spania va castiga.
A aratat in nenumarate randuri ca e cea mai buna echipa nationala.
Cu jucatori de la Barcelona si Real Madrid nu prea ai cum sa pierzi laughing.
Si Italia a jucat bine cu Germania, n-am ce zice, dar cred ca au avut noroc, sau, mai bine zis, a gresit apararea Germaniei la goluri.
Forta Spania!winking

| dragalasuul a răspuns:

Eu cred ca Italia va castiga! Fortza ITALIA!