| Vise1colorate a întrebat:

Cine credeti ca va castiga "Romanii au talent"? Sunt curioasa sa vad ce spuneti voihappy
fundita pentru cel mai argumentat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| FloriiDirectioner a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa castige TUTU ADRIAN deoarece merita nu spun asta pentru ca parintii lui au murit si ca imi este mila deaorece cred ca este singurul dintre cei care canta melodii create de el insusi si toate versurile pe care le canta sunt lucruri adevarate, danseaza bine canta bine, si este si foarte frumos baiatul merita sa ajunga pana in varf.parerea mea... Funda?

5 răspunsuri:
| danicristian a răspuns:

Probabil ca va castiga Narcis pentru ca are o voce mai speciala dar sunt alti mai buni decat elwinking

| alish a răspuns:

Eu sincer tin cu Cosmin Agache sh Adrian Tutu [au povesti impresionante, sh voci superbe], chiar sper sa castige unul dintre ei, dar cele mai mari sanse le are Narcis... ptc are vocea aia de sofrana, in rest nu are o poveste ff convingatoare.Chiar daca eu tin cu cei 2 baietii sunt 90% sanse sa castige Narcissad

| dulcykaLy a răspuns:

Mie imi place de tutu adrian...canta si frumos. si este talentat. de asemenea are si o poveste de viata foarte trista si care pe mine m-a impresionat, se vede ca sufera ca nu are parintii langa el. sad

| Bya_6882 a răspuns:

Adrian Tutu deoarece are talent sh majoritatea adolescentilor asculta hip-hop/rapp sh va fi votat
multora le place cum canta el
deja are multi fani...
sh el chiar are nevoie de acei bani...

| pwp a răspuns:

Cred ca, castiga Narcis Ianau pentru ca are vocea aceea.
eu as vrea sa castige Tutu Adrian pentru ca m-a impresionat.