| bya2000 a întrebat:

Cine e Amalia Galatinescu?
Am primit deja sapte mesaje despre ea.
Mi-e frica!
Mesajul suna cam asa:Buna sunt Amalia Galatinescu.Eu cu copii mei si sotul meu am murit printr-un incediu in propia casa acum 30 de ani.Deocamdata nu sunt gasita pe google pentru ca suntem prea urati la fata de la foc.Trimite acest mesaj la toata lista ta plus inca 5 prieteni. Daca vei ignora mesajul asta cand te vei uita in oglinda prea mult voi aparea in spatele tau cu un cutit si cand te vei uita prea mult in oglinda de aproape imi vei vedea chipul hidos.Un baiat de 17 ani nu a luat in seama mesajul si cand a crescut si a avut o familie fericita cu patru copii a ars in casa la fel ca familia mea.ASA CA TRIMITE MESAJUL SAU VEI PATI CA MINE SI CA FAMILIA MEA!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Din "numele" tau vad ca esti fata.
iti dau un sfat : astea sunt glume idioate care le fac unii ca sa sperie alte persoane si sa piarda timpul trimitand si ele, la randul lor, acest tip de mail.uri.
am primit si eu ca daca nu trimit imi moare mama... si i.am zis ca imi bag p*** in el daca imi mai trimite asa ceva. eu zic sa stai chill, si cand mai vezi asa mailuri, stergele direct. big grin

33 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Am si eu un mesaj infricosator.

Buna! Eu sunt Frosa si azi se implinesc 10 ani de cand am murit intr-un accident de caruta si daca nu trimiti acest mesaj la 1 persoana iti va muri calul sau poneiul!

sa vedem...il crezi? nu.ai auzit de teresa fidaglo? tot asa, nu trimiti mesaj la douazeci de pers sta noaptea cu tine si peste 20 de zile o omoara pe mama ta.m-am speriat putin, dar n-am vazut-o noaptea.o fantoma nu poate fi invocata numai rostindu-i numele sau numai citind un mesaj.trebuie sa faci nu stiu ce pentagrama sa te asezi acolo, sa spui nu stiu ce incantatie si asa apare si nu mai scapi de ea dar astea asa nu-s reale, or fi existand fantomele dar nu le poti invoca asa.nu te speria degeaba.aaa, aia cu iti moare ma-ta...era o fata care avea o mama bonlava si nu s-a dus la doctor si a murit si a inceput romanu cu mesaje care sa te inspaimante.dar de kathy ai auzit? si aia cica si-a omorat parinti si dupa aia a murit intr-un spital de retardati si blah blah blah, si daca nu trimiti la nu stiu cate pers vine lunea la 00:00 si te omoara.eh,eu n-am trimis si traiesc.nu te lua dupa ei, daca vezi ceva in oglinda, trimite-mi mesaj privat.

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Exact.
in legatura cu invocatia fantomelor si a spiritelor... am auzit de la prieteni ca nu trebuie sa te joci cu magia neagra, ca nu se stiewinking

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Pai nu trebuie, se poate intampla o chestie din asta pe bune, nu mesaje pe facebook.si nu-ti enerva prieteni cu aceasta amalia.n-am auzit de ea dar nu e reala chestia, iti zic eu.nu te apuca sa trimiti la prieteni.

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Clar ca nu e reala!

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Iti dai seama asa:pe bune, te bate fantoma la cap sa stai pe facebook?

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Scuza.ma dar care ii faza cu facebook.ul? ca nu m.am prins tongue

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Pai ai zis ca in mesaj scrie si ca "daca nu trimiti la toata lista plus 5 prieteni... aaaaaa scuza-ma, lista poate insemna si mess.eh,cam acelasi lucru laughing oricum nu e reala oricum am intoarce-o.sau ti-am zis, daca exista nu vine noapte dupa tine sa te ia din pat sa-ti dea foc laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Da' nu am zis nimic de vreo lista... straight face laughing

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Ai de mine si de mine! cea care a intrebat a spus de lista laughing. oricum ar fi ai auzit de teresa fidaglo? ai primit si mesajul ei?

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

laughing frate eu nu mai bag in seama demult prostiile astea laughing. da' nu, nu am auzit.winking imi faci cunostinta? rolling on the floor

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Nici eu, dar doar te intrebam happy mesaju e asa, ca de cate ori l-am primit l-am si invatat. buna ma numesc teresa fidaglo si azi se implinesc 27 de cand am murit. daca nu trimiti acest mesajla 20 de persoane voi dormi cu tine noapte de noapte.o fata a ignorat acest mesaj si peste 20 de zile i-a murit mama! nu-l cred.n-am vazut-o noaptea pe acolo.dar teresa,daca vezi asta, sa stii, fetita ca te-am vazut pe google si esti sexy rau, nu te obosi sa vii acasa la mine, hai la un hotel ca acasa il trezim pe fratele meu.laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Lol rolling on the floor. nu, asta nu l.am primit laughing

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Ce vrei ma de razi? n-ai vazut ce sexy e fata, mai mai ca era sa ling ecranu cand am vazut-o.dai si tu pe google s-o vezi rolling on the floor

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Da ma da sper ca daca vine la hotel cu mine sa nu faca fata aia de babatie ca ma sperii si-i dau cu scaunu in cap pana cade pe geam si dupa aia imi pare rau ca tot eu am de pierdut laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Sa ti.o tragi cu ea si in punctul culminant sa se transforme :))

apropo:http://www.realitatea.net/......58542.html

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Pai vezi? tocmai ce ziceam, nu exista.profitori care vor sa te sperie

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Pai asa sunt cu toate astea. nici nu am zis ca exista big grin.
da' ai vrea sa vii cu mine cu masina in portugalia sa vedem daca ii in zona? laughing)) ( glumesc )

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Ia sa vezi ca trimit mesaju la un prieten ca sa-l sperii laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Bafta big grin

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

L-am prins online si i l-am trimis si l-am mintit ca daca nu trimite mama lui o sa moara ca eu de-aia trimit si ca prostu m-a crezut laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Ok. cati ani are? adica mi se pare penibil sa crezi ca un tip pe mes iti zice cand moare mata laughing

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Are vreo 15 ani, dar e fricos rau prostu laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Na, i.am facut la bya2000 saraca chat la intrebarea ei laughing
ei bine bya2000, sper ca ti.am putut raspunde la intrebarewinking

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Chiar ca i-am facut chat laughing asta e ultimul mesaj, dar sper ca din chat-ul nostru ai inteles ca nu trebuie sa-ti fie frica.pa.

| bya2000 explică (pentru torsi):

Chiar mi-a placut conversatia.Ma-ti facut sa rad.L-ai speriat rau pe ala?laughinglaughing

| torsi a răspuns (pentru bya2000):

Probabil big grin

| MCRgurl a răspuns (pentru bya2000):

Nu stiu daca a facut pe prostul sau a facut pe el laughing dar stiu ca am intrebat niste prieteni comuni sa vad daca s-a speriat si le-a trimis si cica nu i-a mai lasat in pace cu mesajele laughing.

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Ce gluma, frate hai sa mergem s-o rapim si s-o bagam in sac si apoi sa o ducem la hotel, poate ne usureaza munca laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Perfect. hai ca eu sunt din TM si o bagam pe la mine printr.un hotel ca ii mai aproape laughing

| MCRgurl a răspuns (pentru torsi):

Bine ma asa facem, da stai sa straang bani de tren ca-s din buzau laughing

| torsi a răspuns (pentru MCRgurl):

Gata laughing rolling on the floor

| torsi a răspuns:

De ce crezi ca zice ca nu ii gasita pe google? ca nu exista big grin!