| anonim_4396 a întrebat:

Cine e fan tokio hotel (TH)? Credeti ca sunt o trupa emo? eu nu cred si imi place foarte mult sa ii ascult

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Trupa emo? LoL trezirea.trupele nu se catalogheaza asa.adica stiu ca emo este sub-gen al rock-ului dar tokio hotel canta pop-rock.si daca ar fi emo ce e? avem posibilitatea sa ne exprimam asa cum ne dorim. daca vroiau cantau si atarnati de tavan pentru ca asa le place.nu suntem comunisti sa gandim in tipare! si daca esti emo sau vrei sa devi nimeni nu trebuie sa aiba ceva inpotriva pentru ca este alegerea ta si chiar daca le place sau nu in primul rand trebuie sa ti-o respecte!
Si pentru prima intrebare:da, sunt fan tokio hotel( dar nu o isterica si inebunita dupa ei asa cum sunt multe).
Pa-pa si poate mai vorbim!:*

75 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

A mai fost intrebarea asta si eu am luat raspunsul castigator pentru: "Niste crizati care-si numesc urlaturile 'muzica' ".
Parerea mea este aceeasi.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vai Diana, concuram undeva si nu stiam eu? laughing Multe "succesuri" atunci!

| dragutza a răspuns:

As putea spune ca sunt chiar obsedata de th:X pentru ca nu mi-i pot scoate din cap deloc si nu sunt emo! lui bill ii place sa se macheze si sa se imbrace in negru pentru ca pur si simplu ii place, nu trebuie sa te imbraci in negru doar daca esti emo!
si mda cui ii mai place tokio hotel poate vrea sa nu stiu vorbim, cred ca mi-ar prinde bine sa vb cu persoane care au aceeasi pasiuni! mesaj daca e
va pupkiss

| criss:) a răspuns:

Nu s emo...is tarihappy... ii adorr:-x:-x:-x

| Jonsdottir a răspuns:

Sorry, ti-am luat locul SoftCristi tongue

| dyav0litza a răspuns:

Raspunsul dyannei e mult mai bun poate data viitoare.( suntem inteligente doar nu de aia ne numim la fel.glumeam)

| dyav0litza a răspuns:

Pana acum 3 fete cu numele diana sunt fane tokio hotel mai sunt?

| lolfashion a răspuns:

Ei NU SUN O TRUPA EMO NICI BILL KAULITZ NU E EMO
PENTRU DUMNEZEU! doar pentru ca se imbraca altfel si canta rock imediat ei sunt emo! ce ati vrea sa poarte daca cant rock tricouri cu floricele galbene?!
Si daca nu ar exista termenul emo ce ar fi GOTICI? SATANISTI?

| Chuck a răspuns:

Este o trupa wannabe, comerciala, care atrage anumite categorii sociale. Si nici look-ul lor nu este chiar placut.

| udarz13_8810 a răspuns:

Mdea e emo pentru ca stiu multe ca si eu sunt emo... id: kayak_boys13

| HumanoidWorldTokioHotel a răspuns:

Eu...si garantat no...nu sunt ii adoooor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fan TH love struck dar am prietene zuppper obsedate de TH si de bill'uk eh si eu sunt lf love struck il ubesk pe bill'uk! si faza cu emo ...chiar daca ar fi emo fanii adevarati iar iubi si asa ...si acum subiect mai vechi! Toata lumea intreaba daca TH sunt emo chatterbox pai dc? Ca anul treut s-a omorat copchila aia de 13 ani care credea ca viata e dura eh!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

mie imi place nu stiutiu ce au altii da in orice kaz nu-s "Niste crizati care-si numesc urlaturile 'muzica' ".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I love TH! Si nu, nu sunt emowinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu sunt EMO cei care au spus asta sunt doar niste tampiti nu poti sa le spi altfell!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o trupa emo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Th nu is emo si chiar daca ar fi o sa iy iubesc mereu :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu`s emo.si nici bill nu`i emo. angry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii iubesc.Nici o trupa nu-i poate intrece si nu ii va putea intrece niciodata.Sunt fan TH, dar nu de muullt timp.Parerea mea este ca TOKIO HOTEL nu sunt emo. Ei canta pop-rock.Alti oameni care nu sunt fani TH(de ex:SoftCristi)nu mai cautati motive stupide pentru. ca nu este frumos asa ceva...si daca nu va place trupa asta nu mai intrati pe site-uri cu ele.TOKIO HOTEL a fost, este si va ramane trupa mea preferata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiiii chuck nu e adevarat ca TH e o formatie comerciala si ai grija ce vorbesti despre trupa eu sunt un mare fan am fost pana acum in la 7 concerte din diferite tari iar mai uitate pe youtube si convingete ca nu-s emo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TH nu is emo. si mie imi place muzicaa lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio Hotel nu sunt o trupa emo! Chiar daca aceasta trupa ar fi emo noi,(fanii si fanele adevarati)tot am fi fanii lor.Inainte,cand nici mie nu imi placea trupa asta, spuneam despre ei ca sunt emo, dar incetul cu incetul a inceput sa imi placa din ce in ce mai tare trupa si sa fiu innebunita dupa ea(in plus ca am prietene si mai innebunite decat mine dupa tokio hotel). Ei bine am cautat pe net despre viata lor si am gasit multe filmuletze.Totusi era si inca este viata lor ok.Sunt niste adolescenti normali, iar voua celor de la anti-Th nu inteleg dc mai intrati pe site-uri cu ei si in + mai si comentati. Sfatul meu este sa va vedeti de viata voastra! A si inca ceva nimeni niciodata nu au ajuns si nici nu va ajunge nici la degetul cel mic de la picior la nivelul lor.Asha ca TH sunt cei mai tari si cei mai draguti din univers(mai ales Bill si Tom)! I LOVE YOU, TOKIO HOTEL!
Raspunsul pentru. prima intrebare estebig grina, sunt fana TH!
Raspunsul pentru. a 2-a intrebare:Nu, TH nu sunt emo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt fana tokio hotel si nu consider ca ar fi emo si chiar daca ar fi care ar fi problema nu inteleg. Pentru ca si daca ar fi emo fani (eu.si multi altii)tot atat de mult iar iubi, sau poate de asta ii iubesc asa de mult pentru ca in muzica lor se regasesc si ei. Asa ca tot il iubesc pe Bill oricum ar fi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii ador! In special pe Bill big grin
Nu sunt emo! Hello.doar pentru ca emo ii asculta nu inseamna ca sunt ei, ca trupa, emo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fan tokio hotel si imi place foarte mult stilul lor nu cred ca este un stil emo este un stil cat de cat original.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt fan si sunt sigura ca ei nu's emo si nu's nici o formatie emo! e o porcarie! ma enerveaza aia care cred ca TH sunt emo x-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io is fana la cea mai mare formatie visez sa cant la chitara cu ei
mai ales cu bill. adica langa el. pakatu ii ca nu stii germana da tot ma descurc eu, iau deja lectii da chitara asa ca nu ma mai stresez. deke puneti comentarii proaste pentru ei? mash bucura enorm daca ati sta in banca voastra. pot sa zic ca ma aseaman cu bill.tot ce imi pun in plan fac si nu ma opreste nimic d p lume adica aproape tot. si il ascult p bill adica aproape tot ce face el fac si eu(adica in afara sa cant) motto-ul lui ii 'traieste secunda'stai sa va pun o intrebare chiar atat de faine is gemenele olson? cred ca bill ii nebun daca se da in vant dupa ele.stiti ca a visat un vis erotic cu ele? intr-o padure? ma gasiti la id camicosmina (doar fani sau fane)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca nu isi taie venele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. tokio hotel nu sunt EMO. l-am cunoscut pe bill kaulitz si e de treaba