| laurica321 a întrebat:

Cine este chucky? de ce este zgariata?
am visat pe chucky era dupa mine era o papusa care nu se misca
dupa aia venea dupa mine incet incet cu cutitu si apoi am scapat dar ea venea dupa mine nu ma lasa si apoi fugea dupa mine prin padure credeam ca e sfarsitul mai venea unul freddy si apoi mai venea unde ma duceam fiecare veneau dupa mine ma duceam in padure venea slender ma duceam acasa era chucky nu ma lasau in pace m-am speriat tare nu erau multi oamenii erau putini si au mai disparut, dar m-am trezit si totul e bine nu stiu de ce am visat asta inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

Buna chucky este o papusa dintr-un film horror mai multe parti are filmul iar el este zgariat pe fata pentru ca el a fost omorat de cine nu stiu nu imi mai aduc aminte iar dupa ce chucky moare politia ii ia corpul sau mai exact un politist pune corpul intr-o punga politistul sta in masina de politie cu cadavrul lui chuckyin cateva minute apare o femeie care il place pe chucky ia il omoara pe politist si il ia pe ckucky ia il coase il aranjeaza iar ea face o incantatie si il invie pe chucky ia si chucky omoara un om iar ea dupa acea consta ca chucky nu o iubeste ea consta dupa o discutie cu chucky ca nu o iubeste ia ea decide sa il incuie pe chucky intr-o cusca iar dupa cateva zile tiffany(femeia acea)cumpara o papusa bruneta mireasa intr-o seara tiffany face baie iar in baie urmareste un film televizorul era pe o masa chucky reuseste sa scape si el ia papusa mireasa si merge in baie chucky impinge televizorul in cada iar tiffany moare iar prin moartea lui tiffany prinde viata papusa cumparata de tiffany ea se vopseste se machiaza isi vopseste unghiile isi ia o jacheta si niste bocanci iar visele reprezinta temerile noastre sau dorintele noastre visul tau poate insemna ca iti este teama sa mori urmarit de un om mic de statura crede iar daca vrei sa afli mai multe informati despre chucky da-mi un mesaj si iti voi spune funditahappy

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa visezi ca o papusa vrea sa te omoarerolling on the floor interesant. E doar un film facut dupa papusa diabolica Chucky. Nu inseamna nimic, oamenii viseaza ceea ce isi doresc si de ceea ce le este teama. Nu inseamna ca iti arata viitorul sau alte prostii. E doar un cosmar.

| Georgy28 a răspuns:

Probabil te-ai uitat la filmul acela,, Chucky papusa diabolica'' si ai ramas cu gandul acolo...de aceea ai visat urat...big grin

| Cerby a răspuns:

Un sfat prietenesc mai lasa fimele horor ca nu-ti fac bine, unele vise pot fi adevarate alea se numesc premonitii dar faza cu kruger este intr-un fel adevarata(partial)omu daca moare in vis moare sin real