| jamesbond28 a întrebat:

Cine este Harry Styles?

Răspuns Câştigător
| 1DPinkpOint a răspuns:

E un bunooclove struck cu par cret.laughing..glumeammrolling on the floore un tip super dragut din One Direction.:d>:d

5 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Face parte din formatia One Direction. happy E o formatie foarte cunosucta acum. Din Anglia. S-au format la X Factor (locul 3 chiar ) si apoi au semnat un contract cu Simon Cowell happy.

| WorkinForThis a răspuns:

frumuselul ala de la avatarul meu love struck

| bloodyhell a răspuns:

Vezi pe wikipedia

| jamesbond28 explică (pentru bloodyhell):

Foarte sumar scrie pe wikipedia.

| DIA23092 a răspuns:

Este un cantaret englez si este membru in trupa Ome Direction.Momentsn trupa a luat o pauza, iar Harry lucreaza la un film, Dunkirk.