| papatukjatlekjulk a întrebat:

Cine este in Bucuresti si la ce scoala? In ce clasa?
Si ce parere aveti despre scoala voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Sunt la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga"(are cls 1-12) in clasa a 8-a big grin Parerea mea despre acest liceu s-a instalat acum 8 ani si este una foarte buna. Este foarte bine dotat, in ciuda lipsei cantinei, dar care este inlocuit de un kiosk in curtea scolii care are de toate. De la sandwich-uri pana la caiete si pixuri. Profesorii, cel putin ai mei, au o metoda de predare foarte buna. Elevii unii mai buni uni mai rai, depinde de la clasa la clasa. Scoala asta are standarde, cel putin dupa parerea mea. Ma gandesc sa raman si n urmatorii ani tot aici, pentru ca mi-a placut.

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu mai bine iti dau CNP direct?

| lilboutique a răspuns:

Eu sunt. La scoala generala nr. 198
clasa a 8a
am o parere buna, dar ca peste tot sunt si "smecheri"

| gabryel a răspuns:

Eu stau in ilfov dar invat in Titan la RATB, in scoala mea e muuulta vagabonteala nasol, dar termin eu si anul asta si GATA cu scoala.

| adi4ever a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si sunt la scoala 110 G Toparceanu in clasa a 7-a despre scoala am o parere buna despre colegi despre anumiti profesorii numai ca scoala asta aduce numai profesori cu pretentii de picaso.pavarotti,eminescu si alte rebuturi din astea care vor sa ajungem mari muzicieni si tot asa si ne pune s ainvatam cate 3-4 pagini la desen, muzica etc materii din astea neimportante in afara de acesti ratoni scoala e Ok