| anonim_4396 a întrebat:

Cine-i Alina din concurs, ca vreau eu IPod-ul ala big grin

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Pai raspunde la intrebare...fratioare big grin

30 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Emil, iti faci reclama pe spinarea mealaughing? Nu vreau sa te dau de gol, dar nu-mi amintesc sa ne fi dat intalnirerolling on the floor! Sincer, nu vreau sa faca nimeni infarct pe TPUlaughing!

Anna
| Anna a răspuns:

Oana, intr-adevar, Robert nu ma cunoaste, dar de data asta a nimerit-o.Nu sunt genul de fata care se lasa impresionata de lucruri materiale si bani. Daca le are, cu atat mai bine, dar nu asta apreciez la un baiat, pun pret pe alte lucruri.

mariana
| mariana a răspuns:

Daca vei da un raspuns de "nota 10", poti castiga, dar eu zic ca important ar fi, sa participi mai intai la concurs ca, cine stie poate chiar ai sanse, eu asa am sa procedez.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sa stii ca este fain. Merita sa raspunzi ca sa-l castigi. Oricum as fi curioasa ce ai face daca ai fi premier happy

| DenissaDeea a răspuns:

Pai raspundei la intrebare si bafta/succes la castigat IPod-ul.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Si crezi ca Alina are ceva impotriva?
laughing laughing laughing

| anonim a răspuns:

Mai, eu as renunta la IPod pentru ea.sincer.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@bro-pai sotul ei nu ma intereseaza.asa ca..., imi este egal cu zero. o vreau numai pe ea.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@bro-pai si tu acum ce faci? te bagi peste mine? adica eu il tin ocupat si tu sa vii sa-mi iei fata? nu se poate. mi-ai declarat razboi!rolling on the floor tongue

| anonim a răspuns:

@bro-ok.asa mai merge.laughing

| anonim a răspuns:

@robert-ne cerem scuze daca cumva ai inteles asta.adica faptul ca te-am fi facut afemeiat. mii de scuze, inca o data.este impardonabil sa-i spui unei persoane ca este afemeiata, in contextul in care el este fidel mainii sale.nu ma mai inteleg nici eu, insa sper ca pe viitor sa nu se mai intample.mea culpa! iar cat priveste anna, deja ne-am dat intalnire cu ea.intreab-o ca i-am trimis si fotografii cu mine, si abia asteapta sa ne intalnim.asa ca nu mai trage sperante.si apropo, sa stii ca eu deja am audi A4.si unde mai pui ca este si rosu.sa vezi ce efect va avea asupra ei...,rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@anna-acum tu ce sa mai spui ca cazi bine? mai ales ca baiatul vrea sa-si cumpere un audi A4, si asta numai pentru tine.rolling on the floordar lasa ca nu mai spun la nimeni, stim decat noi doi.laughing

| anonim a răspuns:

Dl.injinierlaughing-diferenta intre noi doi si tine, este ca noi mai si recunoastem.insa pe tine te-a prostit de tot l++a.si nu ma face, ca iti demonstrez ca ana iese cu mine in oras.winking

| anonim a răspuns:

@anna-eu stiu foarte bine ca nu te cunoaste, insa am facut referire la acel audi, deoarece el se lauda ca poate cumpara un a4 in numai 6 luni.era un fel de ironie, insa ma rog..., speram sa o prinzi din zbor ca esti fata inteligenta.si chiar nu inteleg de ce ii tii atata partea in contextul in care el este un izvor nesecat de prostie? tie ti-ar placea sa ai alaturi de tine o persoana care sa nu stie cand anume sa taca si cand sa vorbeasca? eu am foarte mari pretentii de la tine, si cred ca poti mult mai mult decat ceea ce ai lasat sa se vada aici pe site.insa nu te lasa antrenata de anumite persoane cu un IQ negativ.crezi ca pe noi ne intereseaza in mod deosebit titulatura lui? asa se comporta o persoana care se presupune a fi inteligenta? sa iti spun ceva, ana. tu ti-ai atras oprobiul acestui site, numai si numai datorita acestui fapt.ca girezi tacit anumite ''actiuni''ce se fac in numele tau.ar fi trebuit sa pui punct din start acestui lucru, insa tu nu ai facut-o.si foarte rau, insa mai ai timp destul. sper sa intelegi ca tpoti gresim, inclusiv eu, insa sa perseverezi..., asta este peste limitele noastre sa suportam.si am facut aici referire directa la robert. sper sa intelegi ca astfel de comportamente din partea unora nu te ajuta, ba din contra, te trag in jos.niciodata nu am avut nimic cu tine, si nici nu voi avea, insa de cate ori vei gresi, am sa-ti atrag atentia.si as dori sa nu mi-o iei in nume de rau.winking

tundenana
| tundenana a răspuns:

Da click pe concurs pentru alina si o sa gasesti detalii despre ea...

| Dl.Inginer a răspuns:

Si mai vorbiti de mine ca sunt afemeiat, aici erau fustangii care aburesc fetele..astazi ana maine alina le luati pe toate la rand, k va tine jucaria, k exersati in baie.

| Dl.Inginer a răspuns:

Eu zic sa numai va dati mari gigolo. k singurele prietene ale voastre sunt "manuela" si "palmela" laughing. Iti sugerez sa nu te mai iei de Ana, nu cred ca Ana ar iesi in oras cu unul ca tine, laughing din cate oberv nu te place, cred ca ai picat testul, Ana nu este o fata usoara ca sa fie atrasa de o masina.

| bibitza a răspuns:

Eu nu sunt tongue

| csintalan a răspuns:

...alina poate fiiiiiii si un alin,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa iti faci pile a? big grin
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, pile da' sa va zic una tare? nu mai gasesc link-ul cu intrebarea rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stanga sus, sub butonul : "pune intrebarea ta aici"
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cine mi-a oferit stupid, da' mi-a fost realmente de folos. Merci, datorita acestui stupid, acum stiu cum gasesc link-ul.
gabytzza merci. Esti o scumpa, da' acum daca tot ti-ai facut pomana, fii buna pina la capat si spune-mi si raspunsul corect... ca sa iau iPod-ul ala rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si fireste ca am gasit si link-ul, m-am luat dupa gabytzza care se tine de shotii si am ridicat privirea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil cum sa-ti zic si eu, da e maritatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as sti raspunsul castigator l-as scrie eu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emile, poate nu te intereseaza pe tine, da-l intereseaza pe el si cit sinteti voi ocupati, hop si eu, Stii tu, cind 2 se cearta al treilea fura fata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa Emile ca-l tinem cu rindu, nu te calici big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai inginere, eu exersez peste tot, nu numai in baie. Si pe masa si pe fotoliu si pe tavan (stii tu, cum au facut astronautii aia, cind au experimentat posibilitati de a face sex in imponderabilitate) rolling on the floor da cu gagica nu ca tine cu mina rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor