| mynameiszeus a întrebat:

Cine il uraste pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai dezamagit crying
Nu stiai ca il urasc crying?
Sunt dezamagita phbbbbt
laughing
☻☻

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu! nu-l pot suferi, iar cind ii mai vad si fanele, ma ia guta straight face

| SportyZizzu99 a răspuns:

Nah nu pot sa zic ca il urasc, dar nu imi place, ca la celalalte fete de varsta mea

| OulEcuVoi a răspuns:

Haha! Eu! Eu! adica cui i-ar placea o papusa barbie prefacuta cu un par aiurit de sex masculin? laughing sunt cu tine!

| Idu a răspuns:

Dupa mine...ii cel mai prost copil din cati am vazuthlaughingrolling on the floor.si cica stie sa cante...ma lasioh go onoh go on

| bea_6905 a răspuns:

Nici nu ma gandesc sa imi irosesc timpul urandu-l. Ma doare in cot de ceea ce face sau nu face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il urasc, dar imi displace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fratilor ce aveti cu justin bieber. nu il ador. dar nu imi displace. pana la urma canta ok, ca daca era asa cum critica toti, nu avea momente cand era 1 in topuri. si chiar arata bine. parerea mea.

Puteti sa dati 986532 stupid si nefolositor, ca asta nu va demonstreaza decat imaturitatea.

ceau (:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti tu sa spui care este gradul de maturitate al cuiva pe care nu il cunosti numai pentru ca nu se identifica in ceea ce iti place tie.Nu stiu daca ai auzit de vorba " gusturile nu se discuta" si intrebarea era adresata celor care il urasc, asa ca potriveste bine ochelarii pe nas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Yume yawn. mi-am exprimat punctul de vedere.
si ziceam de `imaturitate` pentru ca sunt atatea care se revolta cand aud ceva bun de justin bieber. de ce? nu va mai consumati degeaba oh go on

| smile_9164 a răspuns:

Sincer nu am nimic cu copilul ala dar nu pot sa il suport