| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da cateva mesaje dragute care sa i le trimit celei mai bune prietene?
Ca ex: Sigur, e mai frumos sa deschizi un cadou frumos impachetat, cu fundita rosie...dar pentru mine cel mai frumos cadou e prietenia noastra!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

-Cand simt ca lumea imi fuge de sub picioare, ca nu ma intelege nimeni, ma consoleaza gandul ca ma pot baza pe tine.
-Prietenia ta imi aminteste de una dintre bucuriile vietii: iubirea neconditionata pe care mi-o porti chiar si atunci cand gresesc.
-Datorita tie, draga prietena, am devenit o persoana mai buna. Sfaturile tale mi-au luminat calea cu intelepciunea lor atunci cand ma aflam intr-un impas.
-Nimic nu se compara cu devotamentul celei mai bune prietene. Stie cand sa iti deschida ochii fara sa te raneasca si sa te sustina cand toti ceilalti nu o fac.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Multumesc mult de tot!?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i trimite penibilitati din astea, mai bine scrie-i tu din creierasu tau ce inseamna pentru tine ea si prietenia voastra si aia e. ORicum farmecu mesajelor de genu e sa fie scrise de acea persoana, sa fie personale, nu porcarii de pe net care se potrivesc la milioane de oameni ca atunci degeaba il mai scrii ca-i egal cu 0. Crezi ca pe ea o incalzeste cu ceva un mesaj copy-paste de pe net? Clar nu. Ceva gandit si scris de tine? Clar da. Asa ca treci si scrie

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Aveam nevoie de cateva idei...doar atat; ca sunt in pana de idei

| ibaal a răspuns:

Oww laughing
deja ai scris ceva interesant daca vrei "texte" de-astea big grin
Ai imaginatie, de ce nu te gandesti tu la ceva?!
Ar fi mult mai personal, poate inserezi si ceva glume de-ale voastre. Orice am scrie noi...impersonal si rece. Sec big grin