| IonutMihai_7747 a întrebat:

Cine imi da idei cum sa inveselesc o fata pe mess?
Sa-i zic ceva in genu' " stii de ce a murit cartea de mate laughing, ca a avut multe probleme"...
Citate de genul acestabig grinlaughing sau alte idei.

3 răspunsuri:
| Eu_9064 a răspuns:

Pai in primul rand intreab-o de ce ii suparata iar apoi spune-i un banc de exemplu: Doi batrani intra intr-un bar unul dintre ei zice: O vezi pe femeia aia? celalalt raspunde : da iar primul zice : Moare dupa mine al 2 lea zice: dar de unde sti primul raspunde: Poi nu o sa moara inaitea mea laughing [ sau orice banc] fundita :*

| IonutMihai_7747 explică:

Din cauza la teza la fizica, ca va lua nota micalaughing.

| TheAngel_1502 a răspuns:

Prietene...daca tu incerci sa inveselesti o fata cu un banc e clar.Cata minte aveti. fetelor le plac glumele originale nu bancurile,copy paste de pe net si gata o inveselec, trebuie sa stii sa vorbesti cu o fata sa stii cum gandeste, sa iti pese de ea nu sa te bagi in seama...winking funda?big grin