| BuBuulicious a întrebat:

Cine imi da niste idei de moduri in care sa-ti faci fotografii in asa fel incat cand cineva le vede sa zica "wow". >Fundoaie:

Răspuns Câştigător
| Niinuuu a răspuns:

Eu mi-am facut una incare aveam parul desprins eram intinsa si am scris pe palma you are my drug si am facut poza de jos
sau una in care radeam de muream =]]
adica depinde ce te avantajeaza
cel mai bine ies pozele artistice si cele care ti se fac pe neasteptate =]
funda?;;]

7 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Cu un aparat profesional, peisaj frumos, machiaj si tinuta adecvate. happy

| Alyna_4934 a răspuns:

Este f. f usor. Pune aparaul de fotografiat sau camera in romb si da pe alb negru crede-ma si am facut la fel. Pupici

| blonduu a răspuns:

Pai.pentru ca lumea sa zica wooow. fa poze nud happy

| BuBuulicious explică:

Blondu`le esti inteligent ca o matura (:

| blonduu a răspuns:

LoL.de ce faci asemanari intre noi 2?

| BuBuulicious explică:

Nu draga;]