| MenταLµ a întrebat:

Cine imi da niste nume de cs?
Exemplu : F0r3st, H0gch, HapPy[; x] b0y, etc.

Răspuns Câştigător
| UzZySoLLoxD a răspuns:

Inceara si tu *ElecTr0*,Trag HD si mori 3D, MasTer on CS, Joc fara Mon! T0r, Dau FiNNN prea d! v! nNn, DarK F0r3sT, FaNnN[T]@ LemMoN, SpRiTe, DefAulT, *AsSaSs! n* k3n[N]z0r,KenT, k! d0; x, M[k]x, MonSter kiLL, Buzz, Bull, Red#BuLL, Fr3sH, CraZ[z]Zy b(o)y, CoL(00)sSaL, Blacky, OtEl, Tragi Si Te Lovesti, Skull Boy, Rapp3r, BLasTer, MorTul Viu, AnAcKiNNN, BulaNNN^^.zor, X-Factor, VenoWW, G-F0rC3, MouSe, m0taNN, P1so1U, Fara Gloante, sTaR#|*Demonn., TwiSt*, Killeroiu, Vad Voci, Aud Imagini, xtreme CS, Leoo, Andrmedu, FocuS[X], MeTaL, etc

67 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

XprObacK,
Bull_strike,
bullstrike,
blackrose,
black_rose,
>>demon,
BlaCkWyNNNN # -; x
JuNNNNkie,
ExTaZz,
ExTaZzy,
AsAs! N,
a1s [; x], jo! nt
Dau De pica netuL
SpartaN1
Supernatural
vitaminaXyZ
SpantaN
cr3ativ3z0rens3n
drag0nFTW
BatPeTotiSiIncaUnul
PitziponculSef
muz1kizMyLife
shakeYourBootyFTW
NuImiMergeMonitorul
betterThanNumber1
LevelUPz0r
Gaz3rN1
vinX2
Dau fin, prea divin
Dark One
Shadow Boy
I love the dark
Seek me
.
Don't you see me?
I'm high skilled.
Wish
Vrei?
Sometimes
Prajituricul
Aragaz cu 4 ochi
Prea bun cu awpDulcica
Dulcik`
Dragutzza
Bebelusha
Iubita ta
Te iubetzk~
Ea e
Sweet_me
Pinky_girl
GRL~
Girlll
L0n3tistul

| Mihail2020 a răspuns:

Iti zic cate stiu eu.
I see YOU!
MakeFake_KILL_U
1ooo_Killed
BvAsasin
I was Born to KILL!
CsZombyKiller
YouLooser
(Hospis_Casa_sperantei)
Eminem_remix
ScaryMovie_partZOMBY
YouShouldRun( ArTrebuiiSaFugi)
Sustinut de MOARTE
KillForYourMutter
(sthyu ca sunt cam sadice dar.)
Te-am_Prins
Yop_JustME
MySong_isDEAD
NoName_JustPLAY
WannaKnowYOU(vreau sa te cunosc)
(in fata iti pui numele tau de ex)raresh_TheFearInPerson(raresh_teama in perosana)
SkoncS
jy0nsS
SmoKe[; x]
CrimaDeLa00:00
X-VeNoM; BoGu; xManiaC n.T.x|LouD[; x]; Mr.BroWn; ReD^HeaDsHoT'; HoT^sHoT; SkyWa|HeLpeR
BLueHasKy> bLaCk[; x]> The Great Master^> SuNNy_0n_tHe_sTrEeT>tHe_eNd>oN_tHe_fLo0r; xManiaC> Dau_Pana_Mori.
Prea_Bun_Pentru_Tine?
SmYlei | Mr.KiLL | NumBeRoNe | MasTerCs | SpeRmeN | DyFiculTy | I'm~DeaD~You~are~LosT | LasTHumAn |
RattAttoUille, SexAp3l, NuTrage-sMata, DauPrinCutii, DauFinPreaDivin, OnlyOne, UzzyMan, cen you see me, i see you, BulaNNN, speed.zor, RaZhor, WantedBoy
Ki||eR, Bu||dog, PiTBu||, BuTCh3R
eXeDusS^ eLeCRtonN^ NoMeRcY^
CarTan,Wall,Ken[Z]or, speed.exe, Vartan, Armatw, KId.
^_^ChOwDeR^_^
kEnT^8-[cRs]
k3[N]zZoR
k1[N]d3r [:X]
AdyTzZz[U]
Sn[a]k3
H3a[D]sHoT
H3aDsH0o[T]
eLecTroN
Ma[N]1aK
N1c3^3agl3*
PePs1^|^Tw1sT*
kNd|Tw1sT; x
rLd^DexTr0; x
Incomparabil
c0cKa1nNa
>0x1g3n<
Vampire; x
Paranormal
My Deagle; x
rLd^p0w3r; x
HyDr0g3n
rLd^Gh0sT
Dark4eveR
Black^aNg3l
aNak! N; x
bU||dOg
Ti-am dat si in Romana si in Engleza nume misto iar tu poti alege.

| ililililililililililililililililili a răspuns:

ON : sTaR, -KmS- (numele meu), HaLoGeN^, Sk|LLeD^, aLL-, WaRn|nG!,
OFF : http://www.tpu.ro/timp-liber/niste-nume-misto-de-cs/
Moartea, trebuia sa pui direct linkul, dar esti obsedat de funda. Cel mai jalnic utilizator de pe TPU :)

| Mitra_Alin_1997 a răspuns:

KidDoOr

| LuCi82820 a răspuns:

R3PyKu

| saddd a răspuns:

K1d.sTarS!?
LegO | CiTy
paNNaRama.

| Daniel_Gheorghe_1978 a răspuns (pentru Mihail2020):

(_̅_̅_̅(̲̲(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅j̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅_̅_̅_)­ڪ­ے­~

| Gika22 a răspuns:

SNN,sNeK, cholowiz13, ShiFT, LiTTeStAR, XnEOS, rED_DeMoNN, black_kri poate te ajuta

| Gika22 a răspuns (pentru Mihail2020):

Tare

| YoAlienDj a răspuns:

SNiP
DeJa PiCa NeTu
HeLLeR
MeGaKiLL
>|TPU|<
xD

| DemonSoul a răspuns:

, *PlaY4FuN*, -zdz-,. ale3x., 00alexandru, 1Nd, 4atack, _-=TaG=-_AnDrEi^cL^, A.R.Y.N.O.R, ABSTRAKTW, Aditsa, Ady0, adylo, adytzacs95, Albey, Ale3x, alecs15, aleexandruu, alert911, Alexa [Bot], alexnadrudan95, AlyN, AnDrBy, andreyfake, aNNdreU^, anSeConD, Antycus, as1as5, asb, ASlan, Attil4S, aurelian, A|3x, b.r.b, B43, Baidu [Spider], Barnea1295, barosanu, batman32, baubauxd, bebe04gr, Berto, Bing [Bot], bllu3, Blo0dy, BLoNduTzu, blue20, BogdaN, bogdyutzu, bosstheboss, Boxiore, bRagoN., brasco, BulaNNNN; X, bursuc1991, byllyboy100, caca1998, camataru, cAn0n, carlosrad, cata007, Catalin.pSk, clauboss54, costibul, cristy090, cs.braila, Csabi17, CsERO # H3AdShOt!, Cyber, d3nTz1k, d3vyl, daNNN, danutz10, dany28, DarK One, DARK-RIDER, darkfly, darkknight, dau_mistho, davidmadalin1, Dellynoo, deluxe345, Demon12, dende95, devilache, DevilMayCry, devyl, discipline, DmX^TeCkTrYs, dumyyy09, EaSy, eLeKTr0, Ellement, Erader, eXpres, exzitu, FaBreGaS^^, fane44, Faster, flaviusgoku, florinel1234, fNK, freedom, fuchila, g3org3, gaby23, gabytzu_200780, GangstaZone, Georgik_sukaru, GoogLe, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gurgurazvan, gut., H3aDsH00t, Hash, Herr, iMaster, Ioanaaa, IrOn MaN, jmecher14, jumperbmx91, k1d Jr., k1nd3r[; x], k3nz0r, KalUtz, kata1921, Killer*Elite, killer1st, kiLLeRcs, KissFM, KrAzZzY^^K1D, leonutz12, Lighto, Lo@d! ng, LoW*LiViU, lucarazvan, luncasu, LuNeTiStU, Madalin98, marius98, MaXXX, Messi133, mihaill, mizukagee123, Morandi, MoTaNeL94, MotaNNNN, mrkevin, MSNbot Media, muias13, M! st3r_@ndr3!, narcis, nastasa, Nelanaroth, nicolas_cage, nightwish, nutriday97, OptimUS, Orbit, pLaYhard, PuCk, PuNcT., r0uNNN1k, Radu, rageforcs, RaReS; x, razvanhacker, robertrob, RoByTzu123, rodoxus, Rondo, Royal:X, sampelean, ScorpioN-v2, seby11, serban, sergiuraka, ShAdE, show94, Sn[a]Ke, SoArTaX01, soccer, soparlacs, Soricelu, SoRy, sotcosteltraian, standaniel51, steaua21, stefaninho1993, Strik3r, Sweetyass, TAVY, TheNext, thewarr, tito600, tony1212, toxikboy, tudyyy, und3adxkid, uzzy21, valcs97, vendeta, VeRdY, vlase, warp-88, wHere -;-, wok3ns, wOrSeN, Xm4a1, Yahoo [Bot], YTX, zeus97, Zn3pu, zzzrobyzzz
783 membri activi in ultimele 24 de ore: >TaL3nT^,, *PlaY4FuN*, *aAa*PoWeR, *lunul*cocacola, -zdz-,.:Adriano:.,. ale3x., 00alexandru, 0258883876, 1Nd, 1sorin1, 2pac, 484884, 4atack, 4l3xn4dru, 584390, 7uP*, @Qu@, @d! tZa, A.R.Y.N.O.R, ABSTRAKTW, ASlan, A_Muntean, Acelino, AddicteD, Aditsa, Ady0, AdyTzZ[u], Albey, Ale3x, AlexDani1234, AlexGooDz, Alex[xD], Alexa Bogdan, Alexa [Bot], AlinVlad, AlyN, Alyo, AnDr3uTzZu, AnDrBy, Anck, Andr3yCzz, Andrey 2011, Anonym, Antycus, Ar3s21, Attil4S, Azot^, A|3x, B43, BLoNduTzu, Baidu [Spider], Barbie, Barnea1295, Basescu, Berto, Bimboo, Bing [Bot], Bl@ckSh@dow, BlackMada, BlackShadown, Blo0dy, Blu3Li0ns, BogdaN, BogdanBalaci, Borza, Bos, Boxiore, BuLaNnN*, BulaNNNN; X, CaTaLiN mFy, CaspeR, Catalin.pSk, ChaZz21, CoitzeVesele, Cosmin23, Costy1998, Creatureee, Criss, Cs Alba, CsERO # H3AdShOt!, Csabi17, Cyber, D3v! l|For3V3r, DARK-RIDER, DaRkLiGhT, Dan1k, Danger13, Daniel10, Daniele, DarK One, DarkShadow, Darky12, DeAgL3*, Death_Note, Dellynoo, Demon12, DevilMayCry, DirtyViber, Dj^Andy, DmX^TeCkTrYs, DonCorleone, Dr3aKon, Duhu, EaSy, Ellement, EpicalFear, Erader, ExXxEc, FDGOD, FaBreGaS^^, Faster, FeveR, FireStarter, Flavius123, Florik, FlorinXtreme, Fly, Force1995, Forsaaken, Galeon, GangstaZone, Georgik_sukaru, GonZy, GoogLe, Google Adsense [Bot], Google [Bot], GranTurismo, H3aDsH00t, HANGAR1997, HECTOR, HULK_BcZ, Hash, Herr, Iceboys, Ioanaaa, Ionut-Andrei, IrOn MaN, Johnny_Walker, JusTxKiLL, Just_m353, Just`me!, Justalex, Juventus, KalUtz, KiLLeR^MzQ, Killer*Elite, KissFM, KondoleanTZe, Kr3tZu, KrAzZzY^^K1D, KrS, Lacusta, LauRz, LaurBoss201, LeThal, LeZ, Le[M]oN, Legend, Leon2000, LiT, Lighto, Lo@d! ng, LoW*LiViU, Loaded, LuNeTiStU, Lucy2oo, LycaNiaN, M! st3r_@ndr3!, M@tey, MSN [Bot], MSNbot Media, MaXXX, Madalin98, Marmota. Ucigasha, Maryus98, Mda, MeMett, Melco, Messi133, Michael1958, MickulasH, Mimy, MoTaNeL94, Morandi, MotaNNNN, Mustang, Narcism3n, NeCo-Lampard, Nelanaroth, Neon@I, Noxette, OLYGAMES, Ombi, Opex, OptimUS, Orbit, PKK, PRO, PhaN7oM, PokerFace, Porea, Prepe, Prilly, Prometeu, PuCk, PuNcT., Pustulica, Quad-, R1cko, RaReS; x, Radu, Radu12, Raisa, Rashid_aka_Profethu, ReSpEeCt^mE, Rekill, RoByTzu123, RoCoFeLu, Roby93, Robyutzu, RocKeR, Rogue, Rondo, Royal:X, RuNNeR, RvT, RzV_RaZVaN, SHOOT GUN, SSG^, SaKder, SaLLeR, Sarmalutza, ScorpioN-v2, SeTh, Serego, SexyA, ShAdE, Shady1995, SheeK, ShoOot16, SloOpY, Smyle, SnK*, Sn[a]Ke, SoArTaX01, SoLO91, SoRy, SoRyNN, Soricelu, SpartaN1, SpawNkyos, Spid3r|Cristiano*cL, Spook, Sprite, StaRNT, StefanBriliant, Stefmihai, Stereo, Strik3r, Strumf, SuNNN1&Yenibu, Sweetyass, TAVY, TaO, TaifunX2, Takuya, Tatu Eugen, TheNext, ThePisoi1, ToxXxic, TudorTiC, TwisM, Tyson, VASILE, Vasy, n0ob'z, n3xT-, nO.L! m1T, nRcs, nRg, narcis, neverdany, nicolas_cage, nightwish, nik90romania, nobilus, nooB, noobgopro, nutriday97, oliver, onlyme9609, pASS, pLaYhard, pRo[], pak, parasog, pcryss, pescarus, phsebi, pisoias, popika1998, porshulika, portokla, prodevik, prostar, pssnake, puMaa^, pwneasy, r0uNNN1k, rApy, rAr3sHuu, ra1n, radusorosti, rageforcs, raku, raptor, raptor001, rares20, raressh, raul21, raulyka, razer1992, razvanboom, razvanhacker, razvy83, redcox, robertrob, robo11223, rodoxus, roman112, romica, romtoc, s1NNNkw0w, s3rafym, sPz., sTaNz0r, sTuMb, sacalxxl, salpa, sampelean, sarafan95, scoochhh, scootymk, sebiusebi, seby11, sebycfr, seekcristian, serban, sergiu15, sergiuraka, sergo, shade94, show94, silemircea, silverstar1, smecheru1, smecher, smo0ky, smockerikkk, smooky, snick, snik, soby, soccer, solomon112, soparlacs, sotcosteltraian, spanarn, spkk, spokky, sports, spysly010, ss222, st@r, standaniel51, stapanul01, staru7, starzz12, steaua21, stefan988, stefangeneralu, stefaninho1993, stefarca, str82hell, stylezz, sukaru1, sumaco, sweex, syca, tatanu, tedybyp, test3, the_pro, theo70, thewarr, tito600, tobyvapy, tony1212, toxikboy, tudyyy, tutorial, ugagiu, und3adxkid, unnamed[JaN], uzzy21, vLadUtZ1, valcs97, valitza23, valyk, vano, vendeta, vennom, vergugabrildan, virusake1, vlad99, vlades, vlase, vloddy, vteodor57, wHere -;-, wOrSeN, waffel, wampire, warp-88, web, wok3ns, xDloSt, xcont, xxLlamaxx, xzeen, yacu7a, yek, yoNut, yoade19, yocosmin, yohannes, yomisala, yuppo, zeus97, zgherlos, zxcvbnm123, zyzukool, zzzrobyzzz, ~Nf~Gab

| Valicu_Vali_1999 a răspuns (pentru Broadband):

Astea da sunt smechere ale mele sunt ZbylZyy; x sau InfectuLL*hihihii[DPA] sau KeNnY.CuRyOsUL

| Broadband a răspuns (pentru Valicu_Vali_1999):

Ok mersi big grin

| MenταLµ explică:

Sa fiu sincer nu dau la nimeni.Dece? Pentruca nu este nimic original si cpiati depe site-uri a da si celalti care nati copiat sunt naspa. Scuze ca va zic da asta e uite un exemplu K3NyX.Eoriginal vedeti.

| Zybyy a răspuns:

Zm.CsNeamt.Ro

| K80Andrey08K a răspuns (pentru Valicu_Vali_1999):

Multumesc Eu Am Ales: KeNnY.CuRyOsUL

| K05Andrey50K a răspuns (pentru Valicu_Vali_1999):

Multumes Pt Nume

| K05Andrey50K a răspuns (pentru Broadband):

Multumesc! Dar ce mult ai scris!

| aNdReYdeAndreyi a răspuns:

Eu folosescbig grinau De Rup Capu, DeViL, Tractoreața, Morcoveata, Faraonul Viu.

| înG3rAȘhY a răspuns:

ElEkTrO.$hOt.,DiNaMiK,AuD
ViZiUnI, La.MUiE.i.LOVE.dARk,LuN3Ti$tUl,bLu,GrE3n.HyT,KiS$IfM (Pentru Baieti)
PiN_GiRl, DuLcIkA, xdDeUtZzZa, LuNeTiStA., HeAd_Sh0OT.DuLcIkA,.

Am dat de fate si baieti.

| înG3rAȘhY a răspuns:

ElEkTrO.$hOt.,DiNaMiK,AuD
ViZiUnI, La.MUiE.i.LOVE.dARk,LuN3Ti$tUl,bLu,GrE3n.HyT,KiS$IfM (Pentru Baieti)
PiN_GiRl, DuLcIkA, xdDeUtZzZa, LuNeTiStA., HeAd_Sh0OT.DuLcIkA,
TiCaLoSu,MaSiNaDeToKaT,BuLdOzEru,JeGu,FrUmUsIkA,HaMsTeRuLcUaRmA,HaMsTeRiTzA,mUsTaNg.bUgAtTyVeRRyOn,MoUsE,vIpErA,aNaNoNdA,SmEkErAsUl,PuScArIaSuL,ChElIe,CrAnCk,HD.Cd,MeStErUl.

| silviu99 a răspuns:

Uite aici niste nume de cs:
y0N[n]uTzZzu
Sp3EdY
DauFinPreaDivin
s0N[n]Yk
v1oLenT
As@\$1N
Bull^eT
FreE*StyL3e
Y0nNu7zZ
i[N]cUr@byL
kilL by i0nuTzU
}I{0]NuTzZu; x
[!]N-[c]-0\Lo>R
N'sK
KenT
Ken^Zor#
Ke3nT*8
PryCepuT
Na'Vi-R@b1T
r0b0TT
silenTT
SeMaKa*
FrEsh
G@mE 0v3r
SysT3m
h0M3
Mr.Blue
buLaNN
HeaDsh0TT; x
Tim3^sh0T
w0w
g3NyuS
BlaK*^@nG3LL
faLLen
CanteRisTuLL
LunetiStuL
s0NNyk
PreF@cuTTul*

| Noldi_Sebastian_1994 a răspuns:

S3X*p3rMaN3nTy; x
Ink`
skRR! LeXxX :#
t3|3V! ZzZ0R^
n! pPo0N
3sT! 0k3i

| alexcraiova1 a răspuns:

Un.s1MplU.aSaS1NNNNN; A S A S 1 N; ThEkKkK; W R c D0kToru'; sp1Ke1300; ThE.b0$$; LiK]z; A|3xXx_HbX; BoY\sSs; s0zZz; LeX-er.BX; LeNNNNN; FCXxxxX; 4tuning...XER;

| rar3es a răspuns:

DaU De PiCa NeTuL

| solomoneduardvictor a răspuns:

Am o lista de... L30n
K3Nz0r
Ag0Er0
Z1G0T
T@rAnTuL@
AnT! dOt
Z0oMb1e K! ller
Lov3 Go0gle
H#5G486^^
S0B0L@n
C@ni[b]Al
D1VerS
D3L1R3Z
R3x
D1ma
Sk0TsK1zzo
H0TpLayer
Sk@rF ^^
B1Sm@rKK
Kl0B! NNN
H0BbItTT
B1B@NNNu
T@raANNNu
BeAt[B]oX
G[T]h
K[1]ng
@laD1n
Speedy Gonzales
Z0mB0Tr[o]n
R0B0[T]
Sk1zz[o]
T0M@s
PuFuLeeTeE
Sp1K[e]
H0tPl@yer007

Pow3r
St1Kk[P]aGe
KoN@NNNNN
BaRbA[r]
K0[B]rA
Ha/n! bAl
St0PeR
Sn00P*.*
PePs! *,*
KaR@m3l
CiUp@cA[b]Ra ^^
K1Ll3rB0Y
Pow3r
J@mE007
Sp[3]Ak3[r]S
[A]k47[G]0lD
KaR[a]m3l

Sp1oNNNNNN
C0nTrADm! n
VIPlayer

B@rBaR
Sn0wBl1nD
K@miKaZzEe`.`
InSp3Kt0r[^.^]
AdyZe[u]
EdyZeu
AdyTzZaA
C0Rn3L1Us
St! kP@g3
L@rG3ImaG3
L0rD0fTheR1ng
AlCAtR3zZz
ZzZzZzZzZzZzZ
xXR0b0tb0yXx
AsDaSdAds
NuDaCaTeOm0r
D1V! NnNNNNN
AlV1n
KaLaMaR
BaSiCiAAAAAAAAAU
BaSiNaVERDE
S0sEtUtA
M0s CarNaciun
M0rEna
Jam.e,I.A
VlAdUtZ[z]Z
AnT0nI[u]
G0G[u]
P! s$f^. VPlayer
K2S4F5
S3R5
AnAC0nD[aaaa]
AnAp[3]sT
R0B0TzZzIAuTaLeNNNt
R0mAnii Au Talent

| cosmin2010 a răspuns:

Cele mai smechere nume le gasesti aici:
http://kosmin.net/2011/06/17/nume-de-cs-smechere-de-tot/

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Cosmin[-.-], Mr.HeaD Sh0t----->|, QooDy-,-

| masiv2001 a răspuns:

Gantz,masic,fl@sh,v3n! n

| GeoAndra a răspuns:

Reed Bull; x
ExTazZzy [; X]
^SpideR*BlacK^
n0sWeaR
ArroW
Blu3-#
[; D]-sTaR-[#]
HsY
nT.
Blade[; X]
^Dark10crgL^
^SkkorpioNN^
tHoYa
PuNcT.
sToP; x
Tr4g.3D.s! M0r! hd
Attila
Sn0k3r
sMok3^
GhosT.
kTw-Snake[; x]
BLoW
. YeLLow.
Ti-e Frica?
cam atat sper sa te ajute