| ZüZa_1805 a întrebat:

Cine imi da si mie o licenta pentru Esel Nod32 Antivirusbatting eyelashes fundita:*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E usor de gasit
Insa site-ul care are licente de nod32 este virusat intentionathappy
Eu am trecut si am luat licente
dar acum nu mai amthinking
E un site cu virusi orcum.mai bine schimbati antivirusu decat sa iti distrugi pclaughing
+ Ca numai da ai nod32 instalat in pc si corect setat
ai putea trece de virusi fara probleme si ai apuca sa iei un cd-key

| Andreidemon34 a răspuns:

Incearca sa iti downladezi alt antivirus cum ar fi avira antivir personal e gratis si muuuuult mai bun decat nodul(il gasesti pe thepiratebay)