| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da follow pe insta sau musical.ly? Dau nume in privat
Va rog la scoala colegii isi bat joc de mine ca nu am urmaritori si nu am pe cine sa rog ca nu am prea multi prieteni va rog va dau inapoi follow daca vreti

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca isi bat joc de tine pentru prostia asta chiar sunt idioti. laughing)) Colegii tai nu merita bagati in seama. Probabil ca ei fac ca si tine, scriu pe diferite site-uri si cer sa fie urmariti.

| Gonrax a răspuns:

Doamne... găsește-ți niște prieteni noi, pe mine m-ar durea fix în fund de urmăritorii pe niște aplicații nasoale (și tot mă doare și acum)

| 393Dan a răspuns:

Uramareste oameni straini, pe toti, apoi asteapta vreo zi si vezi care te urmaresc inapoi, ca multi ca si tine vor follow-eri. Dupa care faci unfollow la toti care nu te urmaresc. Repeti asta pana iti faci destui fallow-eri. Succes!

| NAT0 a răspuns:

Şi la 9-10 ani câţi urmăritori au ei pe insta sau musical.ly?

| anonim_4396 explică (pentru NAT0):

Avem aproape 13 respectiv 14
Si ei au mai multi de 100 si eu am 40 pe insta si pe musical.ly ei au cate 200 eu am 20...

| NAT0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai cunoscuţi decât tine, le poţi dedica Dani Mocanu - Voi nu mă haliţi. laughing
Dă şi tu să urmăreşti la mai multe persoane, majoritatea dau back că sunt la fel ca tine. (în goană după popularitate) :d
Oricum, părerea mea e că un profil frumos e ăla care are numărul de urmăreşte mai mic iar numărul de urmărit mai mare. happy

| tudorhit a răspuns:

Nu baga de seama toate chestiile inutile. Crezi ca te ajuta daca ai 1000 sau 100 de urmaritori pe Instagram? Daca nici macar unul nu iti este prieten in realitate este inutil.Lasa-i sa vorbeasca, nu fi ca ei, fi destept.

| Aria1234567810111 a răspuns:

Eu am 800 de urmaritori pe insta dar sincer, nu imi pot da seama cum isi bate joc o persoana de tine ca nu ai urmaritori adica nu cred ca se numeste bataie de joc daca cineva iti zice ca nu ai urmaritori, nu vad ce e atat de important.