| lydd a întrebat:

Cine imi poate da si mie cateva chestii care sa le scriu pe panglica la sfarsitul clasei a opta? fundita`!

Răspuns Câştigător
| daniela8491 a răspuns:

1.Succes in viata si in tot ce faci. 2.(La fete) Sucees la baieti;(la baieti) succes la fete. 3.Mult noroc in viata.4.In viata sa te gandesti ce inseamna cei din jur pentru tine, dar si ce insemni tu pentru ei. 5. Ganduri bune pentru un nou inceput. 6.Multe putere de studiu pe bancile liceului. 6.Mult curaj in viata. Sper ca te-am ajutat; succeshappy

1 răspuns:
| Blue_2059 a răspuns:

Live. Lough. Love
big grin
Cam ne inspiratlaughing banuiesc.