| adrryana a întrebat:

Cine imi poate da un cont lady popular pe care nu il mai foloseste sau e moarta domnisoara va rog mult nivelul, banii, zilele de joc, punctele nu conteaza nu sunt pretentioasa va rog eu nu imi pot face altul ca imi mai trebuie un id

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Iti dau eu

4 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

Oh Doamne, fă-ţi un ID în **** mea. Cât dracu îţi ia? Două minute!

| EANS a răspuns:

Iti dau eu

| adrryana explică (pentru EANS):

K multumesc mult imi poti trimite un mesaj in care imi dai contul

| HuBaBuBaa a răspuns:

Foloseste`alte id`uri. Sau fa-ti altulwinking si eu m`am jucat Lady Popular da nu mai stiu conturile thinking