| DifferentBoy a întrebat:

Cine imi poate da un cont pe good game empire de lvl 20, la care se castiga multe monede la 10 min si sa nu prea aiba foc.

5 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Iti dau cont de 47 si de 45 cu brutarii level 2 si pe avampost pietrificat complet si nu arde deloc nici unul plus turn de cercetare trecut de vetererani

| vladv26 a răspuns (pentru motan444):

Mil dai mie dar pe gratis

| ggempire a răspuns:

Eu am unu lvl 27, 3000 rubine, 25000 galbeni, ti-am mai scris si la alta intrebare. pe yahoo.com scrie la force2empires si da-mi cod de incarcare pe vodaf de 12 euro si iti dau si parola de la adresa asta de email, sa ai contul de joc + emailul cu care e inscris. vrei?

| DifferentBoy explică (pentru ggempire):

Ok

| ggempire a răspuns (pentru DifferentBoy):

Astept maine dupa amiaza email, te uiti la castel, dai codu, dau parolele. OK?