| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste carti de dragoste frumoase, carti pentru adolescenti?( care se pot gasi la biblioteca, logic). fundita...:*

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca :
-Declaratie de dragoste de George Sovu.
-elevul dima dintr-a7-a -Mihai Drumes [parca]
Alexandre Dumas-masca de fier
Sper sa-ti placa cartile! Spor si placere la citit!

| Bojthe a răspuns:

Salut madutza001 eu iti recomand twilight sau elevul Dima dintr-a 7 a sunt superbe ambelehappy
te-am pupat G.B.U
funda?

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu am citit de curand "Cartea nuntii" de George Enescu.Nu stiu daca o sa iti placa pentru ca nu e chiar de adolescenti dar merge.Eu am 14 ani si am citit-o.Si tu poti face la fel.Sau cartile din seria "Twilight" numai ca pe astea nu bag mana in foc ca le gasesti la biblioteca."Romeo si Julieta" ai incercat?

| Yukiee a răspuns:

Suflete pereche de Cecelia Ahern, PS Te iubesc de aceeasi autoare (in cazul in care nu ai vazut filmul), Eat pray love de Elizabeth Gilbert.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor... Miruna-cartea mentionata de tine e super, am citit-o si mi-a placut foarte mult.In general cartile de Sandra Brown sunt faine...>big grin

| Miru023simplu a răspuns:

Sa nu trimiti flori, de Sandra Brown love struck.
Nu stiu daca e tocmai pentru adolescenti sau nu, dar probabil o s-o iubesti day dreaming.

| RalukitzZz a răspuns:

E faina :The Vampie Diares :X:X:X:X