| anonim_4396 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda și mie o aplicație bună despre vreme? (Care să corespundă de exemplu zice mâine că plouă la ora 2 și așa sa fie) Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am fost odata in vizita la ANM si pot sa iti spun ca e foarte greu ce fac oamenii aia, in plus previziunile nu au cum sa fie exacte, nu poate sti nimeni cu certitudine ca maine la ora 16 o sa ploua intr-un anumit loc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details

Primiți în timp real avertizările meteo pentru furtună ca mesaj de tip push, direct pe dispozitivul dumneavoastră. În aplicație veți afla mai multe detalii despre alerta meteo. Nu uitați să activați avertizările meteo pentru orașul actual din setările aplicației!

? Radar meteo
Radarul meteo al Meteo & Radar pentru vremea actuală și pentru următoarele zile arată exact unde și când va ploua, va ninge sau va fi furtună. Mai mult, puteți vedea în ce localități va fi soare și dacă vor exista nori pe cer. Tot pe radarul meteo puteți vedea și fulgerele din timpul furtunilor.

? Widget meteo / Weather Widget
Cu widgetul meteo primiți vremea pe ecran pentru orașul dumneavoastră. Puteți alege dintre 4 tipuri de widgets, pe care le puteți personaliza în funcție de preferințe.

? Date locale despre vreme
Convingeți-vă singuri. Aplicația Meteo & Radar vă oferă vremea precisă și clară pentru orice oraș din România și din lume – weather worldwide. Datele meteo sunt furnizate direct de stațiile meteo locale, oferind astfel informații exacte despre vremea actuală.

⭐ Funcții noi:
• Cel mai mare nivel de zoom în harta de precipitații animate
• Date privind hărțile de precipitații disponibile în intervale de 5 minute

Utilizați aplicația meteo cu achiziția în aplicație!

Dacă doriți doar să nu mai vedeți reclamele, atunci puteți să instalați aplicația noastră Meteo & Radar Pro, pentru care veți plăti o singură dată, la început.

Meteo & Radar (Weather & Radar / Idojaras es radar) este aplicația de vreme pentru Android numărul 1 din Google Play Store România.

Dacă aveți întrebări, sugestii sau nemulțumiri ne puteţi contacta în limba română la adresa de e-mail info@meteoradar.ro. Așteptăm cu drag evaluarea și recensiile voastre în Google Play Store.

| Andreeush a răspuns:

Caută pe google meteoblue și orașul în care te afli.

| AwGenetix a răspuns:

Cea care o foloseste si google. AcuuWeather