| GicaGigekGica a întrebat:

Cine imi poate spune cativa pasi simpli pentru a intra intr-o discutie cu o fata? Cum sa o abordez?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| KLiNK a răspuns:

Exact cum vorbești și cu o prietenă sau un prieten. Un simplu "Bună" este de ajuns. Îi poți face un compliment gen "Ce adidași faini" și ai intrat cu ea în vorbă. Important este să nu stai pe gânduri. Nu te gândi că dai cu bâta în baltă.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cu acel buna faci minuni. Vizioneaza pe Youtube "abordari pe strada" eu nu m-as chinuii laughing daca aia smecheri si-au luat refuzuri. Ah femeile astea.

| Donsavas a răspuns:

Încerci să relationezi cu ea cum ai face o cu o prietena. Dacă se intampla sa fie mai mult între voi, se va întâmpla.