| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune :
Cum pot sa sterg cautarile mele pe internet?
Ex. Am cautat pe trilulilu melodia Miley Cyrus - Party in USA. Acum de cate ori ma duc la Cautare pe trilulilu si scriu litera M, imi apare numele acestei melodii. Stie cineva cum pot sa fac as nu imi mai apara? big grin Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| AleXandra649 a răspuns:

Daca folosesti mozzila dai la tools si dai clear recent histori(ti apasat ctrl+hift+del)
daca folosesti explorer dai la tools si delete browsing history
sper ca te-am ajutat ( fundita?)

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Pai sterge istoricul si cookie-ul browserului

| Andreea1997 a răspuns:

Daca folosesti mozilla dai sus la istoric apoi arata tot istoricul si stergi tot . Daca folostesti explorer dai la tools apoi la explorer bars si history apoi stergi tot. Sper ca ti-am fost de folos Pup :*

| Andreea1997 a răspuns:

Daca folosesti mozilla dai sus la istoric apoi arata tot istoricul si stergi tot. Daca folostesti explorer dai la tools apoi la explorer bars si history apoi stergi tot. Sper ca ti-am fost de folos Pup :*