| Victor_4819 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa pun bara de la meniul start inapoi pe orizontala jos. mi s-a pus pe verticala in dreapta. Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| valy31 a răspuns:

Deci: apesi click dreapta pe bara de start. Apoi apesi properties si acolo unde scrie taskbar locat5ion on screen pui bottom. Sper sa-ti mearga.happy

2 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

O tragi cu mouse'ul jos! La mine asa merge, incearca!winking

| Namastee a răspuns:

O muti ca o iconita! [ ti click stanga apasat si te duci cu mousul` in jos ] fundabatting eyelashes?