| DdoarEuuu a întrebat:

Cine imi poate spune la ce pret este telefonul Samsung galaxy s3 la abonament la Vodafone sau cosmote!

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Nu stiu de ce se incapataneaza toata lumea sa isi cumpere telefoane, mai ales acestea noi, la abonament, in loc sa isi ia la liber. Este demonstrat si veti vedea, ca veti ajunge sa platiti un pret mult mai mare pentru acelasi telefon. Daca nu aveti toti banii odata nu e o problema, pentru ca se poate cumpara si in rate. Si nu are rost sa irosesti ocazia de a-ti cumpara Galaxy S3 cu 32GB din singurul loc din Romania.