| Mihaita_Adrian_1999 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum dau update la android pe telefonul ALCATEL One touch x'pop ..am andtroid Jelly Bean 4.1.1
si as vrea sa imi pun android 4.3 sau 4.4. daca se poate s am a ajute si pe mine cineva care este in domeniu? Fundaaaaa

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Îmi pare rău să-ți spun, dar modelul telefonului tău este unul vechi lansat în 2013 la care firma Alcatel nu a dat niciun upgrade de la Android 4.1 mai departe și nu a dat în anii următori.
O seară bună!