| Myhay_1171 a întrebat:

Cine imi poate spune unde se poate face o excursie cu scoala gen.
va rog mai repede ps funda cea mai buna idee daca va ajuta suntem din gorj si mai repede ca pusai intrebare si nu raspunsa nimeni

Răspuns Câştigător
| Shukara a răspuns:

valea oltului, slnic moldova, slanic prahova,lacul sarat, mausoleuri, la munte. etc.

3 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Http://www.adeona.ro/excursii-de-weekend/descopera-retezatul.html (uite doua nopti 130 lei ) si urcati si muntele:D. citeste.

| EuAndreea a răspuns:

La caciulata...si eu sunt din gorj, targu jiu mai exact...

| sweetkissss a răspuns:

Incearca arsenal parca din orastie hunedoara. http://www.arsenalpark.ro