| Lassaria a întrebat:

Cine imi recomanda si mie cateva filme frumoase?

4 răspunsuri:
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Mie imi plac mult Mandrie si Prejudecata; Pe aripile vantului; Avatar; Marti dupa Craciun; Casa de pe deal; Daca vreau sa fluier Fluier; Final Destination; Dawn of the dead. Titanic; Blonada de la drept; Cine zice ala e(mine viganti); Singur acasa; Reteaua de socializare(social network)... funda?

| NoChanceForUs a răspuns:

Comedii:
Yes Man,The Truman Show,Boat Trip,Eurotrip,American Pie(toată seria), Scary Movie(toată seria)
Horror:
Rec, Left4Dead,Zombieland,Shaun of the dead,nu-știu-câte-zile later,I am legend,Saw,The collector,The rite.
Acțiune:
Matrix(hell yeaaah),Die hard,Mission Imposible,The last samurai
Bonus filme bune de văzut:
Eternal sunshine of the spotless mind, Once, Scott Pilgrim vs the world...mai sunt foarte multe, dar mai întâi vezi astea.

| kristy a răspuns:

Cele mai multe filme sunt de actiune [care la stiu eu!]
-Seria Terminator [1, 2,3si 4]
-seria rambo [la fel ]
-seria fast furious [de la 1 la 5]
-seria blood ryane [1, 2,3 este horor dar este tare!]
-torque circuite incinse [cu motociclete ]
-seria transformers
-soldatul universal cu vandam
"men of War " si "soldatul "[megatare ultimul amandoua cu dolph langren]
politist la ananghie cu jakie chan
nu prea imi mai aduc aminte
have fun!

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Pearl harbor
minus 25 de grade
numai 2 dar sunt f frumoase