| TAzOVsKY a întrebat:

Cine imi recomanda si mie o carte care merita citita, care ati citit-o si voi? vreau sa o citesc pe vacanta! Ms! FndyzzA!

3 răspunsuri:
| Nameless a răspuns:

Odiseea Capitanului Blood - Rafael Sabatini

| mony_3128 a răspuns:

JULES VERNE: 20.000 de leghe sub mari, copii capitanului Grand

| Georgiana1998 a răspuns:

Zori de zi- Stephanie Meyer
Amurg- Stephanie Meyer
Sherlock Holmes- Alexandre Dumas ( nu mai stiu exact autorul)
Mandrie si prejudecata
Mizerabilii- Victor Hugo
Iti recomand Zori de zi, chiaar daca este o carte groasa iti garantez ca te va fascina, mai ales daca esti adolescenta... sper ca ti-am fost de folos. pupici