| dany7300 a întrebat:

Cine imi spune cum fac backflip? (in cuvinte) funda ::big grin

Răspuns Câştigător
| cretzucristi a răspuns:

Deci mai intai scapi de frica nu ma intereseaza cum faci da scapi de ea. al doilea pas alegeti in loc inalt maxim 1.5m si nu incerci sa sari in sus, te lasi tare pe spate si inpingi in picioare si iti tragi picioarele dupa tine, dar ai grija sa fie imediat dupa saritura si foarte rapid si o sa reusesti pana la urma. dupa aia cand te simti in stare sa sari de pe pamant trebuie sa sari si in sus si pe spate rapid. Ia aminte la sfaturile astea si o sa reusesti.

5 răspunsuri:
| dany7300 explică:

In cuvinte am spus!

| dany7300 explică:

Bine ca imi dai cu monster truck straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O imagine face cat 100 de cuvinte, video-ul ala face cat 1000winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e scopul intrebarii pana la urma, nu stii ce e ala backflip sau n-ai ce face?