| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Cine imi spune si mie repede niste metode naturiste impotriva mancarimilor de piele cauzate de statul la soare? va rog urgent ca ma mananca pielea de mor

1 răspuns:
| CaroliFlorin a răspuns:

Buna Ioana. Si eu am avut problema asta... am adormit pe sezlon la soare si de atunci m-a luat. Ma manca pielea da nici nu mai imi venea sa ma imbrac. Eu m-am dat cu crema MikMilk sau ceva de genu. Intreaba la farmacie. Cea mica are 20g si cea mare are 50g.