| fetitza a întrebat:

Cine imi traduce si mie repede? (We're beginning to do things the English way. We even went to spain on holiday this years! natalie napier talks to a brother and sister who have made the most of their new country.) mssss

Răspuns Câştigător
| anna_5129 a răspuns:

Ne pare începutul de a face lucrurile asa cum limba engleză. Noi chiar am mers la Spania in vacanta aceasta de ani! vorbeşte Napier Natalie la un frate şi soră, care au făcut cele mai de noua lor ţară.
mai simplu intra pe http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Temele nu se fac pe TPU, scuze daca te supar!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Traducerile adliteram pe google au ca rezultat un text fara nici o noima asa cu poti usor observa xinxi.

| DeMentaa a răspuns:

Ms pentru fundita

| LOADING █████████99% a răspuns:

Apropo... daca mai ai probleme de tradus foloseste google translate

| anna_5129 a răspuns:

Raspunsul lui xinxi = Google Translate = stupid straight face

E un text scurt, nu cred ca era mare nenorocire daca il traducea cineva care se pricepe la engleza, ca sa nu se mai ajunga la asemenea comunicari din lumi paralele o. O