| Denis97 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste jocuri shooter tari dau funda. am AMD Sempron Processor 3000+ 1.80GHz, 512 MB ram

Răspuns Câştigător
| Curiosu a răspuns:

FarCry, Stalker, Max Payne, Half Life, gta III

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu stiu ce jocuri "tari" pot sa mearga pe procesor 1. 8ghz si 512mb p ram
counter strike iti merge?

| Alisstor a răspuns:

Crysis 2. L-am terminat. E best!
Fallout: New Vegas. Foarte tare!

| pHaNtOmiX a răspuns:

Nu raspundeti daca nu stiti nimic, cum sa mearga Crysis 2 pe PC-ul ala straight face.
Poti incerca seria HalfLife, Seria Call of Duty pana la 4, Far Cry 1.Cutoate ca nu sigur daca iti merg si jocurile astea dat fiindca nu stiu ce placa video ai.bft

| 123help a răspuns:

Cine stie cum se chema jocul ala celebri l-am jucat mai demult cred din 2005 2006 cine stie cum se chema ii dau funda

| alexoi21 a răspuns:

Sall ai grafica integrate(ai pc exact ca almeu)
pai
1.Far Cry(nu te ambala ca nu-ti merge)
2.Counter Strike 1.6 1.9
3.Max Pyne 1, 2!
3.Grand Theft Auto II, III, San Andreas
4.SAMP
5.James Boon 007 NightFire
6.Half Life
7.Call of Duty 1, 2, 3
8.Medal of Honor (vezi si tu are is din 2000-1988)
9.18 Wheels of Steel Across America(asta nu-i shooter lol)
10.Crysis!~!
noroc acum funda pls

| xDAndreyxD a răspuns:

Halo combat evolved, delta force black hawk down, far cry 1, half life 1 si 2, gta 3, vice city, SA, cs toate in afara de source, the punisher, call of duty de la 1 pana la 4, battlefield 2