| salut_6214 a întrebat:

Cine imi zice si mie nume inventate tari ca sa imi pun la metin2

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Inca nu mi-am dat seama daca vrei nume pentru baieti sau fete[caracteru] dar o sa-ti dau cateva exemple si alegi care iti placetongue:
fete: BeMyLove[B3myLov3]; IloveYou; Ihateyou; ingerashultau, Cherrie, Charrie
baieti: puternicu[puternicul], KingOfWorld, C*rPansat[rolling on the floor asa avea unu numelelaughingrolling on the floor]; invincibilul, Thebest, Perfectboy, KingOfduels.
Sper sa-ti placa altele nu-mi mai vin acumthinking sper ca ti-am fost de folos!happy O zi buna!

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Tebatdepicanetul laughing
asa are un coleg, dar inainte are numele lui

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Maximia e cel mai bine...love struck

| ๓ยเ a răspuns:

Cu cine faci banking?

| christi18 a răspuns:

AngelOfDeath21; chhAArie; SPrinGanDsUMmer plzz fundita

| metin2ro_9267 a răspuns:

Sal eu sunt Ninja Pe Ro
Eu zic sa-ti pui numele Depinde ce esti NINJA= xNinjaPvp WAR= xWarpvp Sura=xSuraPvp Saman = xShamyPvp