| yonutz_1730 a întrebat:

Cine joaca ninja saga pe facebook ? pls am nevoie de 9 prietenicrying

Răspuns Câştigător
| IchigoFullbring a răspuns:

Si eu, ma numesc stoica florin si am o poza cu one piece daca stii anime-u

6 răspunsuri:
| mafi5 a răspuns:

Eu
dar de fapt nu mai joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc ma numesc Florin Mihai Serediuc si poza e la fel pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca poza nu se vede asa ca te uiti tu pe pagina mea ca iti dai seama

| stefanrokar a răspuns:

Eu joc si ma numesc Stefan Tudose care ma are pe mine stand intr-o mana la poza.

| valyilie a răspuns:

Eu joc pe acebook ma numesc ilie marius paraluta si am aceiasi poza la profil