| Fetitsa123 a întrebat:

Cine joaca The sims social pe facebook am o problema.Mi-am cumparat o camera si cand dau pe ea acolo la ask friends ca sa chem prieteni sa ma ajute nu mi arata pe nici unul.Ce sa faccrying. Funda

1 răspuns:
| Olivia_Laura_1981 a răspuns:

E simplu nu ai prieteni la the sims social.intai da add friends si adaugi din lista ta sau intra pe pagina cu the sims social si postezi i need friends pls help.pagina o gasesti cautand sus in bara faceebook the sims social