| Brilliant1997 a întrebat:

Cine le are cu san andreas, dupa cum stiti exista in san andreas avionul Hydra, stie careva dintre voi cum fac ca chestiile alea care il propulseaza pe el in sus ca pe elicopter sa il propulseze in fata?, atunci cand dezolezi ele sunt verticale, exista vreun buton ca sa le faci orizontale? sa te propulseze in mare viteza?
Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Parola pentru avion e jumpjet si il controlezi din cifrele din dreapta tastaturiibig grin astept funda +vot
P.S daca mai vrei cv sfaturi am terminat san andreas de 6 ori si iti raspund cu placere