| alexiulian15 a întrebat:

Cine mă ajută? Cand eram la scoala intr-o ora random o început deodata sa ma doară testiculul stâng si pâna acum ma mai doare si nu stiu ce sa fac sau ce pastile sa iau, va rog spuneti-mi ce am va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PBFANMichaelScofield a răspuns:

Cred ca ai racit frate, du te la un medic cat se poate de repede

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa te consulte si te trimite el la specialist, daca este cazul.