| alexiulian15 a întrebat:

Cine ma ajut? De doua luni ma doare la buca putin mai jos, cand am fost afara am urcat pe o bordura si cand am coborat cu piciorul stâng am simțit o durere si am fost la doctor si mi-o dat niste pastile si o zis ca daca ma mai doare sa ma întorc la doctor sa ma trimita la un doctor care se ocupa cu asa ceva.
CE SA FAC, ȘTIȚI CUMVA DACA AM PĂȚIT CEVA SAU DACĂ SE MAI VINDECĂ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| albertbratu a răspuns:

Probabil sa fie ceva fractura de ligamnt ceva. Nu stiu neaparat ce e doar ti am spus ca e o fractura de ligament. Dar poate e din cauza loviturii. Oricum trece.