| Kcristy a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste sfaturi...deci am o problema am 1.88 si 65 kg si nu pot sa ma ingras ce trebuie sa fac? cel mai bun rasp primeste funda

2 răspunsuri:
| XLilSmileX a răspuns:

Hmm. Stai in pat toata ziua cu o cutie de pizza langa tine, mancare de la McDonnalds/KFC, cate 3 inghetate pe zi...
Si asigura-te ca nu te scoli din pat decat daca ai nevoie la baie, mai ai nevoie de mancare, sau nu gasesti telecomanda. happy
Sincer nu va inteleg pe voi fetele/femeile care vor sa se ingrase laughing

| Ruddy_2272 a răspuns:

Fa-ti niste analize si daca sunt ok, mananca ce-i interzis intr-o cura de slabire.