| Chrissy92 a întrebat:

Cine ma poate ajuta, cu un mesaj frumos pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

De exemplu, poti sa ii multumesti pentru clipele in care ti-a fost alaturi, sa ii spui ca abia astepti sa petreci sarbatorile cu el, etc. happy

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De Craciun iti doresc sa ai parte de tot ce ai si mai vrei, de tot ce nu ai si iti doresti, de tot ce iti lipseste si nu stii!

| ღBrunette a răspuns:

Când iubeşti nu ai nevoie de ideile altora sau de google. Îi spui ceea ce simţi, ceea ce reprezintă pentru tine. E "persoana iubită", dar nu ştii să îi spui ceva din suflet? Trist...

| Woodenpints91 a răspuns:

Sigur îţi va aprecia originalitatea, persoanaia aia iubită.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
De ce nu scrii ceva din suflet?
Sunt sigura ca va aprecia enorm o urare sincera, din dragoste si o va pretui mai mult decat pe una obisnuita, de pe internet.
happy

| Chrissy92 explică (pentru Cherilyn):

As vrea niste idei nu caut pe net vreau uite sa vb cu cineva care sa imi dea niste idei din suflethappy

| Cherilyn a răspuns (pentru Chrissy92):

De exemplu, poti sa ii multumesti pentru clipele in care ti-a fost alaturi, sa ii spui ca abia astepti sa petreci sarbatorile cu el, etc. happy