| asdflk a întrebat:

Cine ma poate ajuta prin a-mi da numarul lui de telefon ca sa imi pot face o adresa noua de mail si sa-mi spuna codul care vine prin mesaj, intrucat iti cere numarul pentru verificare si cu al meu nu merge.
Trimite-mi te rog un mesaj cu numarul si apoi unul cu codul care o sa vina prin mesaj. dau si funda daca vrei

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti da nimeni asa ceva. Nu ai parinti?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca cineva va fi dispus sa-si dea numaruld etelefon ca sa-ti faci tu o adresa de email, asa ecva nu-s e face!
daca esti atatd e interesat, cere-i telefonul tatalui sua mamei tale, ori fartelui, dar nu la straini, ca nimeni nu-ti poate da asa ceva!