| Lollipoop a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa tai un videoclip? Funda:*

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Poti incerca cu windows movie maker, il ai in calculator si este chiar foarte simplu de folosit.
O data ce ai intrat in program, vezi ca ai in stanga "import videos", selectezi videoclipul dorit, si il pui in partea de jos, si acolo ai o linie pe verticala, cauti unde se sfarseste videoclipul su este o sageata, si sageata o aduci spre stanga si asa tai un videoclip
Succes!

6 răspunsuri:
| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Eu...Ce vrei sa aduc? Toporul, drujba sau cutitul?smug

| Lollipoop explică (pentru asdfghjklasdfghjklqwertyuiop):

Ma refeream la un program adecvat. Dar unii n-au 'inteligentul' destul de capabil ca sa-si de'a seama

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Lollipoop):

Cfbig grin

| Lollipoop explică (pentru NeymarJr11):

Bine tuhappy

| Abbcdd a răspuns:

Roaga un prieten.