| Kiddy1998 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa vorbesc cu o fata adica sa stiu ce sa o intreb sa o fac sa rada mai pe scurt sa se simta bine in preajma mea. Sunt un baiat de 15 ani si am nevoie de ajutorul unei persoane. Va rog frumos lasati-mi intr-un mesaj facebook vostru sau id de mess Am nevoie de ajutorul vostru Va multumesc tuturor! (vorbim mai multe pe facebook astept mesaje )

7 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Silviutza_lkt - id de mess
silvia.lkt - skype
Lacatus Silvia pe facebook

| Kiddy1998 explică (pentru silvia94):

Adauga-ma pe mine pls ca nu te gasesc Nistor Valentin am o poza cu mine si ceva galben in spate

| silvia94 a răspuns (pentru Kiddy1998):

Nu te gasesc.am trimis o cerere, dar cred ca nu tie.

| DarkJoice a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta eu. Sunt fata si cred ca ai nevoie de la o fata, caci ele stiu ce asteapta de la un baiat. Raspunde-mi, si, daca vrei, iti trimit intr-un mesaj privat id-ul meu.
Astept confirmarea!laughing

| Kiddy1998 explică (pentru DarkJoice):

Trimitemi mesaj cu facebook-ul tau

| DarkJoice a răspuns (pentru Kiddy1998):

Vezi ca ti-am trimis id de messhappy

| Kiddy1998 explică (pentru DarkJoice):

Tiam dat add acept confirmarea ta tongue