| moldo15 a întrebat:

Cine ma pote ajuta si pe mine cu o fata vreau sa o intreb daca vrea sa stea cu mine si nu stiu cum s-o intreb ma puteti ajuta!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să nu ai parte de surprize te sfătuiesc să nu îi spui direct. Dacă aveţi deja o relaţie de prietenie ai putea să faci lucruri prin care să îi dai de înţeles că vrei mai mult de o prietenie.Fă-i complimente, poţi să îi spui în glumă că ţi-ar plăcea să ai o iubită ca ea şi vezi cum reacţionează.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să îţi dai singur sfaturi,poate sună puţin ciudat dar nu trebuie să mergi după un itinerar,nu trebuie să faci exact acele lucruri,exact în acel moment,de fapt,nu trebuie să faci decât ceea ce simţi.
Felicitări pentru curajul tău!
Eşti la început,probabil o cunoşti cât de cât, poate şti şi ce îi place; la prima întâlnire este mai bine să vorbiţi despre lucruri banale, să eviţi să vorbeşti despre viaţa ta personală, să nu te lauzi, să încerci să afli cât mai multe despre ea fără să o jigneşti în vreun fel.Trebuie să fi tu,să nu te ascunzi în spatele unei măşti care te obligă să faci exact nu ştiu ce lucru.
Nu contează că e prima întâlnire,că este a doua,a treia,tu trebuie să faci doar ceea ce crezi că este bine,ceea ce vrei,trebuie să dai dovadă de respect,politeţe, să nu te grăbeşti şi nu îţi face griji despre ce veţi vorbi că veţi găsi, sunt atât de multe categorii.
Trebuie să nu vorbiţi despre lucruri care să genereze ceartă, să aveţi păreri opuse, aşa că nu te apuca să îi povesteşti nu ştiu ce film ai văzut sau de vreun joc.Mai zâmbeşte din când în când dar nu mereu că o să creadă că râzi de ea, ai grijă să fi mereu curat când te întâlneşti cu ea.

| moldo15 explică (pentru anonim_4396):

De curat happy vorba ieri la a trai intalnire a intarzaiat 20 de minute nu i-am spus nimic si sia cerut scuze a venit la mine si m-a sarutat pe gura direct m-am simtit ca in al 9-lea cer am dus-o la suc si dupa aceea in parc ne-am simit foarte bine impreuna. Spre casa ne-am oprit de nenumarate ori sa ne sarutam pasional meriti 1000 de funde mersi de sfat t rog sa-mi dai id tau de mesenger

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Intreab-o daca stie sa spele vase laughing
si pune-i fairy in mana laughing

| moldo15 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Pai cred ca sti da tare ideia oricum laughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru moldo15):

Stiu stiu laughing

| moldo15 explică:

Multumesc de sfaturi i-am cerut sa-mi fie prietena si a spus ca vrea! niste sfaturi in continuare azi la a 2-a intalnire?

| Alessabhuaa a răspuns:

Pai... pentru inceput!
Poarta.te frumos cu ea!