| anonim_9543 a întrebat:

Cine ma sfatuie cum sa-i mai fac unei fete placut, atunci chind deja le-am facut pe toate in limita posibilitatii?

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Nu-ti fa zilele un chin, daca vrea sa te lase nu-i spune decat pa si poate poate va vrea sa vina inapoi, slabe sanse dar bune si alea.Gluma buna,vorba dulce,acordai atentia ta toata in fiecare vorba a ei,sprijino, sustinei orice cuvant spus cu dreptate.Fa-o sa se simta speciala chiar daca nu e Sf. Valentin, 8 martie etc sarbatorile astea anticriza laughing

| gabi37 a răspuns:

Atunci nu te merita